[{"data":1,"prerenderedAt":-1},["ShallowReactive",2],{"tag-beszolas":3,"yoast-tag-\u002Ftag\u002Fbeszolas":51},{"data":4,"extensions":44},{"tag":5},{"name":6,"description":7,"posts":8},"beszólás",null,{"nodes":9},[10],{"title":11,"slug":12,"date":13,"excerpt":14,"author":15,"featuredImage":19,"categories":22,"tags":27},"Alonso keményen nekiment a „túl lágy” versenyirányításnak","alonso-kemenyen-nekiment-a-tul-lagy-versenyiranyitasnak","2021-12-11T19:00:23","\u003Cp>Fernando Alonso egyáltalán nem volt boldog az Abu Dhabi Nagydíj időmérő edzését követően. Mindannyian tudjuk, hogy a kétszeres spanyol világbajnok szeret ujjat húzni az FIA-val és most sem tartotta magában az ellenérzéseit, amikor a Q2 végén feltartotta őt az egyik McLaren a gyorskörén. Az Alpine pilótája a The Race-nek adott interjújában mesélt bővebben arról, amikor [&hellip;]\u003C\u002Fp>\n",{"node":16},{"name":17,"slug":18},"Boa Bence","boa-b",{"node":20},{"sourceUrl":21},"https:\u002F\u002Fracingline.hu\u002Fwp-content\u002Fuploads\u002F2021\u002F12\u002Fjm2109de310-scaled-e1639244429917.jpg",{"nodes":23},[24],{"name":25,"slug":26},"Forma-1","forma-1",{"nodes":28},[29,32,34,37,40,43],{"name":30,"slug":31},"Abu Dhabi Nagydíj","abu-dhabi-nagydij",{"name":6,"slug":33},"beszolas",{"name":35,"slug":36},"Daniel Ricciardo","daniel-ricciardo",{"name":38,"slug":39},"feltartás","feltartas",{"name":41,"slug":42},"Fernando Alonso","fernando-alonso",{"name":25,"slug":26},{"debug":45,"graphqlSmartCache":49},[46],{"type":47,"message":48},"DEBUG_LOGS_INACTIVE","GraphQL Debug logging is not active. To see debug logs, GRAPHQL_DEBUG must be enabled.",{"graphqlObjectCache":50},[],{"status":52,"json":7},404]