[{"data":1,"prerenderedAt":-1},["ShallowReactive",2],{"tag-elektromos-motorok":3,"yoast-tag-\u002Ftag\u002Felektromos-motorok":108},{"data":4,"extensions":101},{"tag":5},{"name":6,"description":7,"posts":8},"elektromos motorok",null,{"nodes":9},[10,43,72],{"title":11,"slug":12,"date":13,"excerpt":14,"author":15,"featuredImage":19,"categories":22,"tags":27},"Hamilton: a Formula 1-nek követnie kéne a Formula E-t","hamilton-a-formula-1-nek-kovetnie-kene-a-formula-e-t","2020-03-05T19:00:27","\u003Cp>A hatszoros világbajnok úgy véli, hogy a Formula 1-nek is követnie kéne azt az irányt, amelyet a Formula E behozott a motorsportba. A Mercedes nemrég bejelentette, hogy 2020 végére szeretnének szén-semlegessé válni és ehhez a kijelentéshez kapcsolódón nyilatkozott Lewis Hamilton. Mint elmondta, észrevétele szerint a Formula 1 elérkezett oda, amikor döntenie kell: egyesek azt szeretnék, [&hellip;]\u003C\u002Fp>\n",{"node":16},{"name":17,"slug":18},"Gajáta Fanni","gajata-f",{"node":20},{"sourceUrl":21},"https:\u002F\u002Fracingline.hu\u002Fwp-content\u002Fuploads\u002F2020\u002F02\u002FM213068.jpg",{"nodes":23},[24],{"name":25,"slug":26},"Forma-1","forma-1",{"nodes":28},[29,31,34,37,40],{"name":6,"slug":30},"elektromos-motorok",{"name":32,"slug":33},"Formula E","formula-e",{"name":35,"slug":36},"Lewis Hamilton","lewis-hamilton",{"name":38,"slug":39},"Mercedes","mercedes",{"name":41,"slug":42},"Toto Wolff","toto-wolff",{"title":44,"slug":45,"date":46,"excerpt":47,"author":48,"featuredImage":52,"categories":55,"tags":58},"Rosberg szerint egy ponton túl az F1 is elektromos lesz","rosberg-szerint-egy-ponton-tul-az-f1-is-elektromos-lesz","2019-01-24T20:00:49","\u003Cp>A korábbi Forma-1-es világbajnok, Nico Rosberg szerint a Forma-1 valamikor a jövőben teljesen elektromos lesz majd. Erről a World Economic Forumon beszélt Davosban, és úgy látja, hogy egyre többen azok közül, akiknek benzin folyik az ereiben is állnak át elektromos autókra, és a Forma-1-nek is ezt a változást el kell majd fogadnia. Így vélekedik Rosberg: [&hellip;]\u003C\u002Fp>\n",{"node":49},{"name":50,"slug":51},"Vámosi Péter","vamosip",{"node":53},{"sourceUrl":54},"https:\u002F\u002Fracingline.hu\u002Fwp-content\u002Fuploads\u002F2019\u002F01\u002F1-DSC_2507.jpg",{"nodes":56},[57],{"name":25,"slug":26},{"nodes":59},[60,62,64,65,68,69],{"name":61,"slug":61},"benzin",{"name":63,"slug":63},"elektromos",{"name":6,"slug":30},{"name":66,"slug":67},"F1","f1",{"name":25,"slug":26},{"name":70,"slug":71},"Nico Rosberg","nico-rosberg",{"title":73,"slug":74,"date":75,"excerpt":76,"author":77,"featuredImage":81,"categories":84,"tags":89},"Audi: elindult Győrben az elektromos motorok sorozatgyártása","audi-gyor-elektromos-motorok","2018-07-26T06:00:50","\u003Cp>Elindult az Audi Hungaria Zrt. győri járműgyárában az elektromos motorok sorozatgyártása &#8211; jelentette be az ez alkalomból tartott keddi ünnepségen Achim Heinfling, az Audi Hungaria Zrt. igazgatóságának elnöke. Mint mondta, 25 éve kis motorgyárként indult &#8211; 700 munkatárssal, 60 ezer négyzetméteren napi kétezer erőforrást előállítva &#8211; a győri üzem, amely napjainkban, több mint nyolcmilliárd eurós [&hellip;]\u003C\u002Fp>\n",{"node":78},{"name":79,"slug":80},"Hírszerkesztő","racinghir1",{"node":82},{"sourceUrl":83},"https:\u002F\u002Fracingline.hu\u002Fwp-content\u002Fuploads\u002F2018\u002F05\u002FWTCR_2018_0071_RIKA6336_KaiserErika-e1526917748964.jpg",{"nodes":85},[86],{"name":87,"slug":88},"Automobil","automobil",{"nodes":90},[91,94,97,98],{"name":92,"slug":93},"Audi","audi",{"name":95,"slug":96},"Audi Hungaria Zrt.","audi-hungaria-zrt",{"name":6,"slug":30},{"name":99,"slug":100},"Győr","gyor",{"debug":102,"graphqlSmartCache":106},[103],{"type":104,"message":105},"DEBUG_LOGS_INACTIVE","GraphQL Debug logging is not active. To see debug logs, GRAPHQL_DEBUG must be enabled.",{"graphqlObjectCache":107},[],{"status":109,"json":7},404]