[{"data":1,"prerenderedAt":-1},["ShallowReactive",2],{"tag-huawei":3,"yoast-tag-\u002Ftag\u002Fhuawei":47},{"data":4,"extensions":40},{"tag":5},{"name":6,"description":7,"posts":8},"Huawei",null,{"nodes":9},[10],{"title":11,"slug":12,"date":13,"excerpt":14,"author":15,"featuredImage":19,"categories":22,"tags":27},"Az Apple után a a Huawei is elektromos autót építene","az-apple-utan-a-a-huawei-is-elektromos-autot-epitene","2021-03-01T14:00:36","\u003Cp>Úgy tűnik, hogy a mobilgyártók szimpatizálni kezdtek az autógyártással&#8230; Az már korábban kiderült, hogy az Apple elektromos autót szeretne építeni, a projektet Titan néven indították. Januárban az is napvilágot látott, hogy a Hyundai már kezdeti megbeszéléseket folytat az almás márkával arról, hogy közösen fejlesszenek és gyártsanak önvezető elektromos autókat. Egy hónapja már arról szóltak a [&hellip;]\u003C\u002Fp>\n",{"node":16},{"name":17,"slug":18},"Tajthi Andrea","thajtia",{"node":20},{"sourceUrl":21},"https:\u002F\u002Fracingline.hu\u002Fwp-content\u002Fuploads\u002F2021\u002F03\u002Fb_P16_0667_a4_rgb.jpg",{"nodes":23},[24],{"name":25,"slug":26},"e-Mobility","e-mobility",{"nodes":28},[29,32,35,38],{"name":30,"slug":31},"Apple","apple",{"name":33,"slug":34},"autonóm vezetés","autonom-vezetes",{"name":36,"slug":37},"elektromos autó","elektromos-auto",{"name":6,"slug":39},"huawei",{"debug":41,"graphqlSmartCache":45},[42],{"type":43,"message":44},"DEBUG_LOGS_INACTIVE","GraphQL Debug logging is not active. To see debug logs, GRAPHQL_DEBUG must be enabled.",{"graphqlObjectCache":46},[],{"status":48,"json":7},404]