[{"data":1,"prerenderedAt":-1},["ShallowReactive",2],{"tag-marketing-fogas":3,"yoast-tag-\u002Ftag\u002Fmarketing-fogas":52},{"data":4,"extensions":45},{"tag":5},{"name":6,"description":7,"posts":8},"marketing fogás",null,{"nodes":9},[10],{"title":11,"slug":12,"date":13,"excerpt":14,"author":15,"featuredImage":19,"categories":22,"tags":27},"Marko: A Red Bull nem érdeklődik a Formula E iránt","marko-a-red-bull-nem-erdeklodik-a-formula-e-irant","2019-01-19T06:00:27","\u003Cp>A Red Bull egyáltalán nem érdeklődik a Formula E iránt, árulta el nem rég Helmut Marko. Az osztrák tanácsadó az Autosportnak adott interjúban fedte fel az okokat, miért is távolodik el az osztrák cég az említett kategóriától, továbbá saját gondolatait is megosztotta a szériával kapcsolatban. ,,Elég jók vagyunk marketing terén, ezért számunkra a Formula E [&hellip;]\u003C\u002Fp>\n",{"node":16},{"name":17,"slug":18},"Csonka Nikolett","csonka-n",{"node":20},{"sourceUrl":21},"https:\u002F\u002Fracingline.hu\u002Fwp-content\u002Fuploads\u002F2018\u002F03\u002FAP-1T817GN211W11_news.jpg",{"nodes":23},[24],{"name":25,"slug":26},"Formula E","formula-e",{"nodes":28},[29,30,33,35,37,39,42],{"name":25,"slug":26},{"name":31,"slug":32},"Helmut Marko","helmut-marko",{"name":34,"slug":34},"kritika",{"name":36,"slug":36},"marketing",{"name":6,"slug":38},"marketing-fogas",{"name":40,"slug":41},"Red Bull","red-bull",{"name":43,"slug":44},"vélemény","velemeny",{"debug":46,"graphqlSmartCache":50},[47],{"type":48,"message":49},"DEBUG_LOGS_INACTIVE","GraphQL Debug logging is not active. To see debug logs, GRAPHQL_DEBUG must be enabled.",{"graphqlObjectCache":51},[],{"status":53,"json":7},404]