[{"data":1,"prerenderedAt":-1},["ShallowReactive",2],{"tag-taylor-kiel":3,"yoast-tag-\u002Ftag\u002Ftaylor-kiel":41},{"data":4,"extensions":34},{"tag":5},{"name":6,"description":7,"posts":8},"Taylor Kiel",null,{"nodes":9},[10],{"title":11,"slug":12,"date":13,"excerpt":14,"author":15,"featuredImage":7,"categories":19,"tags":24},"Nagy változás a McLaren élén, távozik a főnök","nagy-valtozas-a-mclaren-elen-tavozik-a-fonok","2022-09-21T08:25:34","\u003Cp>15 év után hagyja el a McLaren IndyCar csapatát Taylor Kiel, az Arrow McLaren SP elnöke aki még Sam Schmidt idején kezdett itt dolgozni. Kiel 2008-ban junior Indy Lights-szerelőként kezdett a csapatnál, majd a ranglétrán felemelkedve a Sam Schmidt Motorsportot &#8211; mai nevén AMSP-t &#8211; az NTT IndyCar Series egyik legversenyképesebb csapatává tette. Saját döntése [&hellip;]\u003C\u002Fp>\n",{"node":16},{"name":17,"slug":18},"András Roos","roos-a",{"nodes":20},[21],{"name":22,"slug":23},"IndyCar","indycar",{"nodes":25},[26,29,32],{"name":27,"slug":28},"Arrow McLaren SP","arrow-mclaren-sp",{"name":30,"slug":31},"McLaren","mclaren",{"name":6,"slug":33},"taylor-kiel",{"debug":35,"graphqlSmartCache":39},[36],{"type":37,"message":38},"DEBUG_LOGS_INACTIVE","GraphQL Debug logging is not active. To see debug logs, GRAPHQL_DEBUG must be enabled.",{"graphqlObjectCache":40},[],{"status":42,"json":7},404]