[{"data":1,"prerenderedAt":-1},["ShallowReactive",2],{"tag-toby-venter":3,"yoast-tag-\u002Ftag\u002Ftoby-venter":51},{"data":4,"extensions":44},{"tag":5},{"name":6,"description":7,"posts":8},"Toby Venter",null,{"nodes":9},[10],{"title":11,"slug":12,"date":13,"excerpt":14,"author":15,"featuredImage":19,"categories":22,"tags":27},"Verstappen is versenyezne Afrikában, Kyalami készen áll!","verstappen-is-versenyezne-afrikaban-kyalami-keszen-all","2022-05-14T06:55:29","\u003Cp>Évek óta folynak a tárgyalások arról, hogy a Forma-1-et visszavigyék Dél-Afrikába. Nemrég Lewis Hamilton mondta, hogy Dél-Afrika hiányzik a versenynaptárból, most pedig a világbajnoki címvédő Max Verstappen is osztja ezt az elképzelést. Az Oracle Red Bull Racing Twitter-profilján közzétett bejegyzésében Max Verstappen azt mondja az Afrikával kapcsolatban feltett kérdésre: &#8222;Szeretnék Afrikában versenyezni. Szóval Kyalami egy [&hellip;]\u003C\u002Fp>\n",{"node":16},{"name":17,"slug":18},"Tajthi Andrea","thajtia",{"node":20},{"sourceUrl":21},"https:\u002F\u002Fracingline.hu\u002Fwp-content\u002Fuploads\u002F2022\u002F05\u002FSI202205090371_hires_jpeg_24bit_rgb.jpg",{"nodes":23},[24],{"name":25,"slug":26},"Forma-1","forma-1",{"nodes":28},[29,32,35,36,39,42],{"name":30,"slug":31},"Dél-Afrikai Nagydíj","del-afrikai-nagydij",{"name":33,"slug":34},"F1","f1",{"name":25,"slug":26},{"name":37,"slug":38},"Kyalami","kyalami",{"name":40,"slug":41},"Max Verstappen","max-verstappen",{"name":6,"slug":43},"toby-venter",{"debug":45,"graphqlSmartCache":49},[46],{"type":47,"message":48},"DEBUG_LOGS_INACTIVE","GraphQL Debug logging is not active. To see debug logs, GRAPHQL_DEBUG must be enabled.",{"graphqlObjectCache":50},[],{"status":52,"json":7},404]