A McLaren bizonyult a leggyorsabbnak a boxutcában is, ugyanis a brit istálló cserélt a leghatékonyabban kereket.

Daniel Ricciardo meseszerű hétvégét zárt Monzában. Megszerezte élete első mclarenes győzelmét, megfutotta a leggyorsabb kört, sőt, még az ő kerékcseréje bizonyult a leggyorsabbnak is.

Ezen a téren általában a Red Bull és a Williams jár az élen, ám a wokingiak mindenkit maguk mögé utasítottak az Olasz Nagydíjon. Max Verstappen és Lewis Hamilton jócskán bukott a boxutcai látogatásán, ugyanis az ő esetükben „sokáig” pörgött az a bizonyos óra. A két bajnok aspiráns ezután találkozott egymással a pályán, majd végül mind a ketten a sóderágyban kötöttek ki.

A McLaren (Daniel Ricciardo) tehát a DHL listáján is begyűjtötte az első helyet, a második pozícióba a Bikák értek fel (Sergio Pérez), míg a harmadik a Williams (George Russell) lett.

DHL_Motorsports@DHL_Motorsports

.@McLarenF1 deliver the #DHL Fastest Pit Stop of the #ItalianGP on top of celebrating a 1-2 finish, courtesy of @danielricciardo and @LandoNorris! #F1 #DHLF1

Learn more: