Született a briteknél egy cikk Szűz Máriáról, mire az internet népéből előtört Humor Harold.

Terjedni kezdett egy állítás, mi szeri a Stanford Egyetem tudósai rekonstruáltak egy 3D-s modellt arról, hogyan nézhetett ki Jézus anyja, Szűz Mária. A mellékelt képen látható Mária azonban megszólalásig hasonlít az énekesnő és színésznő Lady Gagára. A poszt vírusként terjedt, leginkább poénként, hiszen nincs fizikai régészeti bizonyíték arra, hogy Szűz Mária valaha is létezett egyáltalán.

A közönség azonban Gaga után mindenféle hírességekről álltak elő hasonló stílusú 3D-s képekkel, idézték a szöveg elejét és befejezték valami mókással. Itt jönnek a képbe a Forma-1-es versenyzők is.

Az egyik Twitter felhasználó a „A Stanford Egyetem tudósai rekonstruálták ezt a 3D-s modellt arról, hogyan nézhetett ki Isten, Jézus Krisztus atyja.” és mellékelte Fernando Alonso képét.

Veloce@VeloceEsports

That's literally Fernando Alonso

📷 Kép/videó az X-en

Egy másik George Russellt posztolta, ezzel a szöveggel: „A Stanford Egyetem tudósai rekonstruálták ezt a 3D-s modellt arról, hogyan nézhetett ki Júdás, Jézus Krisztus tanítványa és az eredeti tizenkét apostol egyike.”

t 🌿@formullana

Scientists at Stanford University have reconstructed this 3D model of how Judas, disciple and one of the original Twelve Apostles of Jesus Christ, might have looked.

Megint más szerint „A Stanford Egyetem tudósai rekonstruálták ezt a 3D-s modellt arról, hogyan nézhetett ki minden idők legnagyobb Formula-1-es versenyzője.”

gracie@8WDCS

Scientists at Stanford University have reconstructed this 3D model of how the greatest formula one driver of all time might have looked.