Max Verstappen nem túl szép gesztussal reagált egy ártalmatlan incidensre az Osztrák Nagydíj második szabadedzésén.
Bár a holland és a brit versenyző utóbbi években a pályán történt incidensei mellett eltörpül, mégis említésre méltó, hogy Verstappennek és George Russellnek ismét akadt egy kis összezördülése. A második spielbergi gyakorlás közvetítésében is látható volt a jelenet, ahogy a 7-es kanyarban a két versenyző nem értette meg egymást, és a tempósan érkező Red Bullnak a külső íven, kissé kiszorított helyzetben kellett megkerülnie a lassú körön lévő Mercedest.
Az viszont nem került be a tévés visszajátszásba, hogy hogyan reagálta le a történteket Verstappen, aki a pillanat hevében a bal keze középső ujját mutatta fel Russellnek. Ezt a fedélzeti kamerás felvételt az F1 utólag mutatta meg a közösségi oldalaira feltöltött videóban – a közvetlenül az F1TV közvetítéséből kinyert, cenzúrázatlan bemutatás pedig itt látható.
Szerencsére legfeljebb néhány tét nélküli tizedmásodperc bánta az incidenst, a második edzést Verstappen a 4., Russell pedig a 6. helyen zárta.
