KezdőlapRallyLegendás belsők 3: Benik elképesztő tempót diktált háromszoros bajnokként a lőtéren

Legendás belsők 3: Benik elképesztő tempót diktált háromszoros bajnokként a lőtéren

-

A 2007-es ORB-szezon utolsó futamaként rendezték meg a Nyirád Rallyt, ahol Benik Balázs és Varga István már háromszoros bajnokként indulhatott.

- Hirdetés -
[adrotate group="1"]
[adrotate group="7"]

A 2007-es ORB-szezon az utolsó előtti futamon, a Mecsekben dőlt el, ahol Benik Balázs és Varga István nyerni tudott Ford Focus WRC-jével, míg Turi Tamás és Tóth Imre ripityára törte a Skoda Fabia WRC-t.

Legendás belsők 2: Ehhez nem kell kommentár – mondta Balázs Öcsinek Pehely György Erdőbényén

- Hirdetés -
[adrotate group="2"]
[adrotate group="5"]

- Hirdetés -
[adrotate group="3"]
[adrotate group="9"]

Az egri skodás kettős ráadásul már nem tudott elindulni a szezonzáró Nyirád Rallyn balesetük miatt, így ott Benikék már harmadik bajnoki címükkel a zsebükben állhattak rajthoz.

A fordos páros ráadásul igen nagy előnnyel, 1:10.5 perc előnnyel végeztek az élen Herczig Norbert és Csökő Zoltán, valamint Turán Frigyes és Benics Kálmán előtt.

A győzelemhez vezető úton azonban olyan pályákat kell teljesíteni Benikéknek, mint a Lőtér, ahol a harmadik gyorsaságit meg is nyerték.

- Hirdetés -
[adrotate group="6"] [adrotate group="8"]

Hírlevél

- Hirdetés -
[adrotate banner="47"]