Pénteken idei első csapatként az Audi vitte pályára új autóját egy barcelonai filmforgatási nap keretében. Az eseményekről eleinte csak pár távoli felvétel került napvilágra, távolból, ismeretlenek által készítve, a nap végén azonban maga a csapat is közzétett egy galériát, a képeken pedig félig-meddig az autó is látszik.
Ahogy azt az Audi előzetesen bejelentette, január 9-én filmforgatási napot tart a barcelonai pályán, ezzel a mezőny egyik új istállója lett az első, amely pályára vitte autóját 2026-ban. Az első titokban készített felvétel is megérkezett, így már hallható a német gyártó első F1-es motorjának hangja is.
A következő F1-es szezon új gyártója úgy érzi, hasznosabban tudja felhasználni a fejlesztési kapacitásait, ha már most leállítja a jövő évi motoron való munkát, és hosszabb távban gondolkodik.
Újabb istálló jelentkezett be Max Verstappen szolgálataiért, amely bár jelenlegi teljesítményszintjével még aligha mozgatná meg a holland fantáziáját, ám amely a csapatvezetője révén kivételesen szoros kapcsolatot ápol a négyszeres világbajnokkal.